graphic-ccli-trademark.svg CCLI Trademark Logo graphic-ccli-trademark.svg CCLI Trademark Logo graphic-songselect-trademark.svg CCLI SongSelect Logo icon-megaphone-circle-line.svg Icon Megaphone icon-press-kit Press Kit Icon icon-fact-sheet Fact Sheet Icon icon-megaphone-circle-line-mobile.svg Icon Megaphone icon-close-filled.svg Icon Close icon-close-white.svg Icon Close icon-close-blue.svg Icon Close icon-earth-filled.svg Icon Earth icon-earth-line.svg Icon Earth Outline icon-finder-filled.svg Icon Finder Filled icon-finder-filled.svg Icon Finder Filled icon-headset-line.svg Icon Headset Line icon-headset-line.svg Icon Headset Line icon-letter-and-envelope-line.svg Icon Letter and Envelope Line icon-movie-download-line.svg Icon Movie Download Line icon-music-note-circle-line.svg Icon Music Note Circle Line icon-new-window-line.svg Icon New Window Line icon-new-window-line-blue.svg Icon New Window Line icon-page-ribbon-line.svg Icon Page Ribbon Line icon-person-filled.svg Icon Person Filled icon-person-filled.svg Icon Person Filled icon-play-circle.svg Icon Play Circle icon-recent-articles-line.svg Icon Article Line icon-stop-circle.svg Icon Stop Circle icon-play-pressed-circle.svg Icon Play Pressed Circle icon-question-mark-circle.svg Icon Question Mark Circle icon-quotation-end.svg Icon Quotation End icon-quotation-start.svg Icon Quotation Start icon-quotation-end.svg Icon Quotation End icon-quotation-start.svg Icon Quotation Start icon-sheet-music-line.svg Icon Sheet Music Line icon-shopping-cart-line.svg Icon Shopping Cart Line icon-social-media-facebook-circle.svg Icon Social Media Facebook Circle icon-social-media-google-plus-circle.svg Icon Social Media Google Plus Circle icon-social-media-instagram-circle.svg Icon Social Media Instagram Circle icon-social-media-linkedin-circle.svg Icon Social Media LinkedIn Circle icon-social-media-pinterest-circle.svg Icon Social Media Pinterest Circle icon-social-media-twitter-circle.svg Icon Social Media Twitter Circle icon-social-media-youtube-circle.svg Icon Social Media YouTube Circle icon-social-media-twitter-filled.svg Icon Social Media Twitter Filled icon-stop-button-filled.svg Icon Stop Button Filled icon-translation-filled.svg Icon Translation Filled icon-regional.svg Icon Regional Map Pin icon-globe icon-chat.svg Icon Chat icon-clock-outline.svg Icon Clock Outline icon-headphones-outline.svg Icon Headphones Outline icon-pin-outline.svg Icon Pin Outline icon-payment-check.svg Icon Payment Check icon-article-line-mobile.svg Article Icon icon-music-note-circle-line-mobile.svg Music Note Icon icon-sheet-music-line-mobile.svg Sheet Music Icon icon-nav-mobile-more.svg Navigation More Icon icon-nav-mobile-more.svg Navigation More Icon icon-nav-mobile-song-select.svg Navigation SongSelect Icon icon-nav-mobile-services.svg Navigation Services Icon icon-nav-mobile-support.svg Navigation Support Icon

Välj land och språk

Flag of Botswana
Botswana
Engelska
Flag of Cameroon
Cameroon
Engelska
Flag of Lesotho
Lesotho
Engelska
Flag of Malawi
Malawi
Engelska
Flag of Mauritus
Mauritius
Engelska
Flag of Mozambique
Mozambique
Engelska
Flag of Namibia
Namibia
Engelska
Flag of Nigeria
Nigeria
Engelska
Flag of Rep. of Congo
Rep. of Congo
Engelska
Flag of Senegal
Senegal
Engelska
Flag of South Africa
South Africa
Engelska
Flag of Swaziland
Swaziland
Engelska
Flag of Uganda
Uganda
Engelska
Flag of Zambia
Zambia
Engelska
flag-br
Brazil
Portuguese Spanish Engelska
flag-ca
Canada
Engelska
flag-us
United States
Engelska Spanish
flag-au
Australia
flag-kr
Korea 대한민국
flag-nz
New Zealand
flag-sg
Singapore
flag-be
Belgium
Nederlands Engelska
flag-dk
Denmark
Danish Engelska
flag-de
Deutschland
Deutsch Engelska
flag-ie
Ireland
Engelska
flag-fr-updated
France
French Engelska
flag-lu
Lëtzebuerg
Nederlands Engelska
flag-nl
Nederland
Nederlands Engelska
flag-no
Norway
Norwegian Engelska
flag-ch
Schweiz
Deutsch Engelska
flag-se
Sverige
Svenska Engelska
flag-uk
United Kingdom
Engelska
Finland:

Listor med upphovsrättsägare

CCLIs licenser gör att du kan använda låtar från ett stort antal upphovsrättsinnehavare och utgivare. Om du är osäker på om låtarna eller publikationerna du vill använda omfattas av CCLI kan du dubbelkolla det här. Välj enkelt en licens för att se de publicister och kataloger som den ger dig tillstånd att använda.

Välj en licens för att se motsvarande auktoriserade kataloger

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
*Not all songs in this copyright owner's catalog are covered. Please verify in SongSelect if a particular song is covered.
CCLI Streaming Plus. Now with master recordings and multitracks included!
Telefon kontakt

Prata med en kunnig specialist, måndag-fredag 09.00-15.00 (tider kan variera). Ring

+49 6202.27 33 001
Email kontakt

Mejla dina frågor eller kommentarer till CCLI

MEJLA TILL CCLI
Support alternativ

Se alla alternativ för kundsupport

SUPPORT ALTERNATIV
Beställ nu

Börja en ny beställning genom att berätta vad ni behöver.

BESTÄLL