graphic-ccli-trademark.svg CCLI Trademark Logo graphic-ccli-trademark.svg CCLI Trademark Logo graphic-songselect-trademark.svg CCLI SongSelect Logo icon-megaphone-circle-line.svg Icon Megaphone icon-press-kit Press Kit Icon icon-fact-sheet Fact Sheet Icon icon-megaphone-circle-line-mobile.svg Icon Megaphone icon-close-filled.svg Icon Close icon-close-white.svg Icon Close icon-close-blue.svg Icon Close icon-earth-filled.svg Icon Earth icon-earth-line.svg Icon Earth Outline icon-finder-filled.svg Icon Finder Filled icon-finder-filled.svg Icon Finder Filled icon-headset-line.svg Icon Headset Line icon-headset-line.svg Icon Headset Line icon-letter-and-envelope-line.svg Icon Letter and Envelope Line icon-movie-download-line.svg Icon Movie Download Line icon-music-note-circle-line.svg Icon Music Note Circle Line icon-new-window-line.svg Icon New Window Line icon-new-window-line-blue.svg Icon New Window Line icon-page-ribbon-line.svg Icon Page Ribbon Line icon-person-filled.svg Icon Person Filled icon-person-filled.svg Icon Person Filled icon-play-circle.svg Icon Play Circle icon-recent-articles-line.svg Icon Article Line icon-stop-circle.svg Icon Stop Circle icon-play-pressed-circle.svg Icon Play Pressed Circle icon-question-mark-circle.svg Icon Question Mark Circle icon-quotation-end.svg Icon Quotation End icon-quotation-start.svg Icon Quotation Start icon-quotation-end.svg Icon Quotation End icon-quotation-start.svg Icon Quotation Start icon-sheet-music-line.svg Icon Sheet Music Line icon-shopping-cart-line.svg Icon Shopping Cart Line icon-social-media-facebook-circle.svg Icon Social Media Facebook Circle icon-social-media-google-plus-circle.svg Icon Social Media Google Plus Circle icon-social-media-instagram-circle.svg Icon Social Media Instagram Circle icon-social-media-linkedin-circle.svg Icon Social Media LinkedIn Circle icon-social-media-pinterest-circle.svg Icon Social Media Pinterest Circle icon-social-media-twitter-circle.svg Icon Social Media Twitter Circle icon-social-media-youtube-circle.svg Icon Social Media YouTube Circle icon-social-media-twitter-filled.svg Icon Social Media Twitter Filled icon-stop-button-filled.svg Icon Stop Button Filled icon-translation-filled.svg Icon Translation Filled icon-regional.svg Icon Regional Map Pin icon-globe icon-chat.svg Icon Chat icon-clock-outline.svg Icon Clock Outline icon-headphones-outline.svg Icon Headphones Outline icon-pin-outline.svg Icon Pin Outline icon-payment-check.svg Icon Payment Check icon-article-line-mobile.svg Article Icon icon-music-note-circle-line-mobile.svg Music Note Icon icon-sheet-music-line-mobile.svg Sheet Music Icon icon-nav-mobile-more.svg Navigation More Icon icon-nav-mobile-more.svg Navigation More Icon icon-nav-mobile-song-select.svg Navigation SongSelect Icon icon-nav-mobile-services.svg Navigation Services Icon icon-nav-mobile-support.svg Navigation Support Icon

Valitse sijainti ja kieli

Flag of Botswana
Botswana
englanti
Flag of Cameroon
Cameroon
englanti
Flag of Lesotho
Lesotho
englanti
Flag of Malawi
Malawi
englanti
Flag of Mauritus
Mauritius
englanti
Flag of Mozambique
Mozambique
englanti
Flag of Namibia
Namibia
englanti
Flag of Nigeria
Nigeria
englanti
Flag of Rep. of Congo
Rep. of Congo
englanti
Flag of Senegal
Senegal
englanti
Flag of South Africa
South Africa
englanti
Flag of Swaziland
Swaziland
englanti
Flag of Uganda
Uganda
englanti
Flag of Zambia
Zambia
englanti
flag-br
Brazil
Portuguese Spanish englanti
flag-ca
Canada
englanti
flag-us
United States
englanti Spanish
flag-au
Australia
flag-kr
Korea 대한민국
flag-nz
New Zealand
flag-sg
Singapore
flag-be
Belgium
Nederlands englanti
flag-dk
Denmark
Danish englanti
flag-de
Deutschland
Deutsch englanti
flag-ie
Ireland
englanti
flag-fr-updated
France
French englanti
flag-lu
Lëtzebuerg
Nederlands englanti
flag-nl
Nederland
Nederlands englanti
flag-no
Norway
Norwegian englanti
flag-ch
Schweiz
Deutsch englanti
flag-se
Sverige
Svenska englanti
flag-uk
United Kingdom
englanti

Tekijänoikeuksien omistajien listat

CCLI:n lisenssit mahdollistavat sinun käyttää laajaa valikoimaa kappaleita eri tekijänoikeuksien omistajilta ja julkaisijoita. Jos et ole varma, onko käyttöön haluamasi kappale tai julkaisu CCLI:n alaisuudessa, voit tarkistaa sen täältä. Valitse lisenssi tarkastellaksesi julkaisijoita ja luetteloita, joiden käyttöön lisenssi oikeuttaa. 

Valitse lisenssi kattavuuden tarkistamiseen

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Kaikki tässä tekijänoikeuksien omistajan katalogissa olevat kappaleet eivät ole katettuja kappaleita. Ole hyvä ja varmista SongSelect onko tietty kappale katettu.
CCLI Streaming Plus. Now with master recordings and multitracks included!
Puhelintuki

Keskustele asiantuntijan kanssa, ma-pe, 09.00-15.00 (aukioloajat saattavat vaihdella).

+49 6202.27 33 001
Sähköpostituki

Lähetä kysymyksesti tai kommenttisi sähköpostilla CCLI:lle.

LÄHETÄ SÄHKÖPOSTIA
Asiakastukivaihtoehdot

Tarkastele eri vaihtoehtoja asiakastuen saamiseksi.

Asiakastuki
Tilaa nyt

Aloita uusi tilauksesi kertomalla organisaationne tarpeista.

TILAA